TOKFREZ

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Bochnia

Opis firmy TOKFREZ

TokFrez jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w produkcji łyżek trapezowych, skarpowych i hydraulicznych oraz ramion Long Reach w Polsce.
W ciągu ponad 10 lat nieprzerwanego rozwoju, przedsiębiorstwo sięgnęło pozycji lidera rynkowego, co było możliwe m.in. za sprawą profesjonalnego zespołu specjalistów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rzetelnego podejścia do Klientów i partnerów biznesowych.
JAKO PRODUCENT OSPRZĘTU DO MASZYN BUDOWLANYCH, ZACZYNALIŚMY PONAD 10 LAT TEMU
Naszą działalność uruchomiliśmy w połowie 2004 r. Pomysłodawcą i założycielem marki TokFrez był Dariusz Zduleczny, którego zaangażowanie i wieloletnia pasja przerodziły się z niewielkiego, zakładu do przedsiębiorstwa zatrudniającej kilkudziesięciu specjalistów.
Przełomowy moment w historii firmy TokFrez przypada na budowę pierwszej, dużej i bogato wyposażonej hali produkcyjnej, dzięki której firma zaczęła rosnąć znacznie szybciej od konkurencji.
Wraz z upływem czasu, TokFrez sukcesywnie rozwija zaplecze techniczne, na które składa się cały park technologiczny z nowoczesnymi, wydajnymi urządzeniami i maszynami. W efekcie, nasza jakość produktów i usług sukcesywnie rośnie.
W 2010 r. zdecydowaliśmy, że jako producent osprzętu maszyn budowlanych, zajmiemy się także produkcją profesjonalnych, dopasowanych na miarę potrzeb naszych Klientów wysięgów Long Reach oraz przedłużeń ramion koparek o mniejszych i większych gabarytach. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka dbałość o jakość wprowadzanego przez naszą firmę produktów sprawiły, że dziś – TokFrez należy do ścisłej czołówki wytwórców tego typu osprzętu w skali całego kraju i Europy. Z naszej oferty korzystają zarówno odbiorcy instytucjonalni, jak i małe, średnie oraz największe przedsiębiorstwa.
MIMO WIELOLETNIEJ OBECNOŚCI NA RYNKU, NADAL CHCEMY SIĘ ROZWIJAĆ
Dziś, po ponad 10 latach od chwili wprowadzenia TokFrez na polski rynek, nie zwalniamy tempa i rozwijamy się równie dynamicznie, jak jeszcze na samym początku naszej przygody, kiedy staraliśmy się o wypracowanie pierwszego miejsca w kategorii wiodącego producenta osprzętu do maszyn budowlanych w Polsce i Europie.
Dziś wierzymy, że przez te wszystkie lata udało się nam wypracować markę godną zaufania, która ma za sobą nie tylko odpowiednie zaplecze technologiczne, ale i zespół specjalistów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.
To jednak nie koniec naszego rozwoju, jesteśmy na etapie budowy kolejnej hali produkcyjnej, która przyczyni się do pozyskania kolejnych klientów zagranicznych i krajowych.

Dane kontaktowe

biuro@tokfrez.pl
(14)610 13 55
www.tokfrez.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-01-27 14:31:21 | Ilość odsłon: 564

Tagi