Pomarańczowe Ja - Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Pomarańczowe Ja - Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej „Pomarańczowe Ja” powstał z inicjatywą, aby udzielać usługi terapii osobom dorosłym, jak i dzieciakom trudniących się w więziach z innymi czy w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju, który jest wskazany w naszym normalnym życiu.
„Pomarańczowe Ja” kreuje się z wspólnoty sprofilowanych psychologów, psychoterapeutów i trenerów prowadzących instruktaże psychologiczne i kursy kompetencji psychologicznych na terenie miasta Poznań.

„Pomarańczowe Ja” poprzez praktyke i chęć niesienia pomocy innym ludziom prężnie się kształtuje, także poszerzając swój wachlarz usług.
W swojej ofercie Ośrodek Psychoterapii i Asysty Psychologicznej trzyma solidne programy, które przynoszą osobom poszkodowanym przez los otuchę na lepszą, nową przyszłość.
Usługi przedsiębiorstwa rozpoczynają się przez rozmowy z wykwalifikowanymi psychologami lub psychiatrami, aby rozpoznać problem a przede wszystkim wesprzeć pacjenta w wyjściu z trudnej sytuacji. Kolejnym krokiem jest kuracja grupowa, która pozwoli oswoić się z porównywalnymi problemami u innych osób, a tym samym nadadzą pewności siebie. Oraz dla par i małżeństw powstała terapia, aby uporać się z przeszkodami we wzajemnej komunikacji.

Dane kontaktowe

E-mail: psycholog@terapiapoznan.pl
Tel. kom: 608240260

Informacje o wpisie

Data dodania: 2016-01-14 13:54:29 | Ilość odsłon: 484

Tagi