Milant Meble

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Pruszków

Opis firmy Milant Meble

Salony meblowe Milant są zlokalizowane w Pruszkowie, Sochaczewie i Milanówku. Oferujemy meble kuchenne, łazienkowe, do sypialni, młodzieżowe,wypoczynkowe oraz materace.
Nasze salony to ponad 3000 m2 powierzchni wystawienniczej do Państwa dyspozycji.Sofy,krzesła, stoły, łóżka,meblościanki w najlepszym wydaniu. Uruchomione w 1995 roku sklepy meblowe MILANT są pionierem w zakresie połączenia branż wyposażenia wnętrz.
W jednym miejscu można nabyć meble oraz sprzęt AGD RTV wielu topowych na rynku firm. Blisko 20 lat doświadczeń pozwoliło nam wyselekcjonować najlepszych dostawców.
Nasze salony zapewniają bezpłatną dostawę towaru o wartości powyżej 800 złotych w promieniu 15 km od miejsca lokalizacji naszych sklepów ( Milanówek, Sochaczew, Pruszków ). Towar o niższej wartości oraz transport na odcinku większym niż 15 km objęty jest dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie.
Zamówiony towar dostarczany jest własnym transportem, co gwarantuje fachową i bezpieczną dostawę bez uszkodzeń mechanicznych i póżniejszych reklamacji.
Współpracujemy z takimi markami jak: ETAP SOFA, FORTE, BLACK RED WHITE,
M&K foam KOLO- MATERACE, GALA MEBLE, MEBLAR, EKO-STYL,GABI.

Dane kontaktowe

05-800 Pruszków Kościuszki 52

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-11-16 20:57:09 | Ilość odsłon: 492

Tagi