Drukarnia 3D GOLEM

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy Drukarnia 3D GOLEM

Pracujemy na polskich drukarkach 3D (seria Golem), naszego autorskiego projektu. Drukujemy prototypy, pojedyncze sztuki, jak i krótkie serie produktów, a także makiety, w tym architektoniczne.

Atuty firmy to wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz solidne zaplecze techniczne. Posiadany park maszynowy zapewnia szeroki zakres dostępnych rozwiązań, od tanich wydruków o mniejszej precyzji, przez super wytrzymałe, do ultraprecyzyjnych o wysokim stopniu szczegółowości. Swoją ofertę kierujemy do Klientów biznesowych oraz osób prywatnych. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej jakości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, aby zapewnić optymalny rezultat realizacji zamówienia.

Zespół Drukarni Golem 3D tworzą ludzie z pasją. Stale poszerzamy swoją wiedzę w kwestiach technicznych oraz nowinek na rynku. Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że oferta jest wciąż poszerzana, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Dane kontaktowe

druk3D@g3d.eu
www.g3d.eu
+48 34 333 60 70, +48 730 910 740

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-11-06 10:11:10 | Ilość odsłon: 516

Tagi