King of Juice

katalog firm

Branża: Gastronomia | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Sucha Beskidzka

Opis firmy King of Juice

Nasze rozwiązanie to innowacja w zakresie dystrybucji soków naturalnie tłoczonych NFC dla rynku HoReCa, szkół oraz zakładów pracy w systemie bag-in-box.

Dzięki zastosowaniu specjalnych 10 litrowych opakowań i dyspenserów bag-in-box, dostarczanych bezpośrednio do odbiorcy, oferujemy możliwość sprzedaży soków naturalnie tłoczonych NFC.
Wysokiej jakości soki wytwarzane są ze zdrowych, dojrzałych i wyselekcjonowanych owoców. Naturalny 100% sok uzyskany przez wytłoczenie miazgi, naturalnie mętny bez żadnych dodatków, w tym chemicznych i konserwantów, wolny od substancji GMO i alergenów. Od roku szkolnego 2015/2016 mogą być serwowane i sprzedawane w polskich szkołach.

Sok produkowany jest zgodnie z europejskimi standardami według obowiązujących zasad HACCP.

Soki dostępne w opakowaniach 3 litrowych lub 10 litrowych.

Dyspensery

OWO 3 krany i 2 krany

Umożliwiają dozowanie soków naturalnie tłoczonych NFC mieszczących się w opakowaniach bag-in-box. To element naszego systemu pozwalający zaoferować Twoim klientom soki, zawsze wysokiej jakości, które podawane są w sposób wygodny i higieniczny.

Szybkie, czyste i łatwe dozowanie serwowanych soków w odpowiedniej temperaturze, przy niewielkim wykorzystaniu miejsca, pozwala podnieść jakość obsługi i obniżyć koszty działalności.

Oferowane dyspensery umożliwiają sprzedaż dwóch lub trzech różnych smaków jednocześnie.
Zobacz dyspensery
Soki naturalnie tłoczone NFC:

Dane kontaktowe

Kontakt
adres: Krzeszów 59
34-206 Krzeszów
Justyna Mieszczak
530 600 669
j.mieszczak@kingjuice.pl Iwona Kwaśny
530 900 992
i.kwasny@kingjuice.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-10-26 10:20:36 | Ilość odsłon: 585

Tagi