GIAX S.C. Elżbieta Gajdamowicz Grzegorz Gajdamowicz

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Olsztyn

Opis firmy GIAX S.C. Elżbieta Gajdamowicz Grzegorz Gajdamowicz

Nasza firma zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych, wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Firmę tworzą specjaliści, którzy w swojej pracy wspierają potrzeby biznesowe klientów, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.

Giax to zespół profesjonalistów z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w dziedzinie wdrożeń i optymalizacji procesów pracy. Swoim zaangażowaniem w zakresie doradztwa oraz doboru odpowiednich rozwiązań opartych na znakomitych systemach, wychodzimy naprzeciw wymagającym oczekiwaniom.

Poprzez analizę potrzeb i konkretnych wymagań klienta pragniemy dostosować odpowiednie oprogramowania wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem w celu usprawnienia procesów zachodzących w firmie, a co z tym związane obniżenie kosztów.

W swojej pracy kładziemy nacisk na swój rozwój, a w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek, stale podnosimy swoje kwalifikacje i kompetencje z zakresu najnowszych technologii i rozwiązań IT.

Dzięki wykorzystaniu szerokiej wiedzy eksperckiej oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, staramy się, by nasza firma była doskonałym doradcą biznesowym, który wspiera Klientów w uzyskaniu możliwie najwięcej korzyści przy zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Dane kontaktowe

http://it.giax.pl/
http://www.giax.pl/
http://biurorachunkowe.giax.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-10-21 14:09:11 | Ilość odsłon: 513

Tagi