GALMED Wytwórnia Sprzętu Medycznego

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Bydgoszcz

Opis firmy GALMED Wytwórnia Sprzętu Medycznego

Firma GALMED powstała w 1980 roku. Swoją działalność opieramy na produkcji sprzętu medycznego jednorazowego użytku, wytwarzanego z tworzyw sztucznych. Ponadto świadczymy usługi w zakresie sterylizacji w tlenku etylenu. Posiadamy Certyfikat na zgodność z normą PN-EN ISO 13485:2012 oraz Certyfikat WE, uprawniający nas do znakowania produktów znakiem bezpieczeństwa CE.
Spośród wyrobów produkowanych przez naszą firmę wyróżnić można: cewniki urologiczne, cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych, kanki doodbytnicze, cewniki rektalne, zgłębniki żołądkowe i dwunastnicze, cewniki do karmienia, dreny do ran typu Redon i Ulmer, cewniki Thorax, zestawy do aktywnego drenażu, zestawy do odsysania pola operacyjnego, przyrządy do szybkiego przetaczania krwi, cewniki do podawania tlenu przez nos, woreczki do pobierania moczu dla niemowląt, przedłużacze, przewody ssące, woreczki do laparoskopii, dreny brzuszne oraz akcesoria (m. in. zatyczki i łączniki do cewników i drenów). Dbając o potrzeby klienta, na zamówienie produkujemy wyroby o niestandardowych wymiarach.
Jako jedyna firma w Polce opatentowaliśmy i prowadzimy sprzedaż cewników urologicznych pokrytych warstwą hydrofilową, które w znacznym stopniu poprawiły jakość i komfort życia pacjentów poddawanych codziennemu samocewnikowaniu.

Dane kontaktowe

tel. (52) 342 03 99
(52) 342 66 88
fax. (52) 345 26 26
e-mail: biuro@galmed.com.pl
handlowy@galmed.com.pl
www: www.galmed.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-09-11 13:23:11 | Ilość odsłon: 551

Tagi