Drtuning

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis firmy Drtuning

Firma DRtuning działa od 2004 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się naprawą i programowaniem modułów elektronicznych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. W 2006 zaczęliśmy zajmować się modyfikacjami podnoszącymi moc w samochodach.

Dzisiaj mamy dość szeroki wachlarz usług zaczynając od tuningu elektronicznego i mechanicznego po przez diagnostykę komputerową i naprawę usterek.

Dysponujemy hamownią rolkową jak i hamownią drogową, obydwie hamownie wykonują bardzo dokładne pomiary.

Mamy duże doświadczenie w naprawie samochodów osobowych w szczególności turbodoładowanych, nasze doświadczenie powstało przede wszystkim w wyniku strojenia (podnoszenia mocy) w autach. Częste dolegliwości związane z brakiem mocy i momentu obrotowego niektórzy klienci chcą naprawić poprzez tuning pojazdu, ale zawsze takie niedomagania wychodzą już w pierwszej fazie tuningu czyli przy pomiarach na hamowni. W tedy zaczynamy diagnostykę auta i domawiamy szczegóły naprawy samochodu z klientem, po czym dokonywana jest modyfikacja. W taki sposób mamy pewność, iż żaden pojazd jak i klient nie wyjedzie od nas z dolegliwościami które mogą doprowadzić do większej usterki w aucie.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gwarantujemy wykonanie usług na najwyższym poziomie, zapewnia to nasza pasja i wiedza związana z motoryzacją.

Serdecznie zapraszamy

Dane kontaktowe

tel. 512-278-757
e-mail-autosys@wp.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-08-13 12:57:39 | Ilość odsłon: 504

Tagi