Agility Logistics Sp.zo.o.

katalog firm

Branża: Transport | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Kąty Wrocławskie

Opis firmy Agility Logistics Sp.zo.o.

Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Zapewniamy wydajne łańcuchy dostaw na całym świecie – również w wymagających rejonach. Oferujemy bezkonkurencyjną indywidualną obsługę klienta, globalną sieć oraz skrojone na miarę usługi, zarówno na rynkach uprzemysłowionych, jak i rozwijających się. Agility to przedsiębiorstwo notowane na giełdzie, wykazujące ponad 4,8 miliardów $ rocznego obrotu i zatrudniające ponad 20 000 pracowników w ponad 500 biurach w 100 krajach na całym świecie.

Komercyjny obszar działalności Agility dostarcza klientom ujednoliconych i kompleksowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw: frachtu lotniczego, morskiego i drogowego, logistyki oraz dystrybucji, jak również specjalistyczną wiedzę w dziedzinie projektów logistycznych, obsługi logistycznej targów i imprez oraz usług dla przemysłu chemicznego.

Agility jest obecne w Polsce od 2008 r., nasza placówka w Warszawie specjalizuje się we frachcie lotniczym oraz morskim, placówka we Wrocławiu – we frachcie drogowym oraz usługach logistycznych. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualną obsługę - oferujemy rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, doradzamy i pomagamy.

Nasi klienci cenią nas za obszerną wiedzę dotyczącą realizacji transportów międzynarodowych, dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta, profesjonalne doradztwo i kompetencję. Rozwijamy się wraz z naszymi klientami, dla których jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem.
Nasze portfolio klientów, obejmujące wiodące globalne marki, reprezentuje różne gałęzie przemysłu - automotive, hi-tech czy handel detaliczny.

Transport lotniczy
Korzystając z naszych indywidualnych usług nasi klienci mogą wybrać dla siebie optymalną kombinację czasu transportu, powierzchni transportowej, częstotliwości i kosztów transportu. Wśród naszych partnerów znajdują się wiodące światowe przedsiębiorstwa lotnicze, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednią przestrzeń ładunkową oraz zapewnić terminowość i elastyczność usług, stosownie do potrzeb naszych klientów.

Transport morski
Działalność Agility Polska opiera się na portfolio strategicznych partnerów, dzięki którym możemy zapewnić przestrzeń ładunkową i konkurencyjne ceny, jakich oczekują nasi klienci. Oferujemy globalną strategię przewozu przesyłek drobnicowych (LCL) i atrakcyjne połączenia dla ładunków pełnokontenerowych (FCL).

Transport drogowy
Nasza lądowa sieć komunikacyjna umożliwia dostarczenie towaru na terenie Europy w ciągu 72 do 96 godzin. Czas realizacji transportu na terenie Polski wynosi 24 godziny. Ponadto dzięki współpracy z wybranymi sprawdzonymi podwykonawcami dysponujemy niezbędnymi zasobami, umożliwiającymi nam zaoferowanie naszych klientom usług skrojonych na miarę według indywidualnych potrzeb.

Usługi magazynowe i usługi logistyczne
Nasi eksperci do spraw logistyki połączą magazynowanie i dystrybucję, jak również usługi wartości dodanej, by odpowiednio spersonalizować łancuch dostaw i sprostać wszelkim precyzyjnym celom oraz wymaganiom klienta. Nasz zaangażowany zespół dobierze i zastosuje właściwe zasoby, by zwiększyć produktywność biznesu klienta oraz dostarczyć mu elastycznych rozwiązań na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Dane kontaktowe

Smolec, Lipowa 1
55-080 Kąty Wrocławskie
Tel.: +48 71 33 43 680
Fax: +48 71 33 43 686
salespl@agility.com
www.agility.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-08-04 12:45:38 | Ilość odsłon: 611

Tagi