Kruk Tomasz. Kancelaria Radcy Prawnego

katalog firm

Branża: Kancelarie adwokackie | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Koszalin

Opis firmy Kruk Tomasz. Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Koszalinie.

Misją Kancelarii jest zapewnienie Klientom wszechstronnej i profesjonalnej pomocy prawnej w szerokim zakresie wielu dziedzin prawa. Świadczenie usług prawnych najwyższej jakości w trosce o najlepiej pojęte dobro Klientów. Budowa i utrzymywanie prawnego bezpieczeństwa różnorakich relacji - od biznesowych począwszy, a na rodzinnych skończywszy. Doświadczenie zawodowe i gruntowne przygotowanie merytoryczne pozwalają sprostać tak ważnemu zadaniu.


Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć oczekiwania i potrzeby moich Klientów. Zawsze oceniam problem z różnej perspektywy. Staram się odpowiednio dobrać instrumenty prawne, patrząc przez pryzmat problemu i celów jakie chce osiągnąć Klient. Wiem jak wykorzystać wiedzę prawniczą aby rzeczywiście była wsparciem i przydatnym narzędziem w prowadzeniu biznesu.


Do potrzeb Klientów podchodzę w sposób kompleksowy, elastyczny, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania. W pracy Kancelarii stawiam na skuteczność działań i proponowanych rozwiązań, wysoki poziom merytoryczny, dyskrecję kontaktów z Klientami oraz etykę wykonywania zawodu radcy prawnego.


Zapraszam do współpracy.

Dane kontaktowe

Kruk Tomasz. Kancelaria Radcy Prawnego.
75-613 Koszalin
Ulica Zwycięstwa 140/231
tel 605065836
http://www.mecenaskruk.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-07-17 10:13:34 | Ilość odsłon: 558