Przdsiębiorstwo Usługowe "Holtur" Sp. zo.o.

katalog firm

Branża: Turystyka | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Kołobrzeg

Opis firmy Przdsiębiorstwo Usługowe "Holtur" Sp. zo.o.

Sanatorium ORW Podczele w Kołobrzegu usytuowane jest w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje 7 hektarów. Do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy i rezerwat dzikiego ptactwa. Do dyspozycji gości: pokoje o zróznicowanym standardzie, jadalnia, kawiarnia, sala telewizyjna, bilard, plac zabaw, salon fryzjerski, salka konferencyjna, parking i garaże. Wypoczynkowi sprzyja dobrze wyposażona sala gimnastyczna, kryty pełnowymiarowy basen, siłownia, ścieżki rowerowe, boiska i korty tenisowe.
Leczenie chorób układu krążenia, układu dróg oddechowych, układu kostno-stawowego i chorób reumatycznych oraz schorzeń endokrynologicznych. Baza zabiegowa, m.in. inhalacje, bicze wodne, kąpiele solankowe i wirnikowe (naturalne źródło solankowe "Anastazja" odwiert z głębokości 350 m.), okłady borowinowe, kąpiele suche CO2, hydromasaże, masaże suche, magnetron, sauna i solarium.
Walory Podczela dostrzeżono już na początku XX wieku, lokując w tym miejscu sanatorium. Mikroklimat obfitujący w areozol morski leczy schorzenia dróg oddechowych, co pozwala łączyć wypoczynek z terapią naturalną.

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Usługowe "Holtur" Sp. z o. o.
Sanatorium Uzdrowiskowe ORW Podczele
ul. Koszalińska 72
78-100 Kołobrzeg
tel. 94/35-43-211, 116
fax. 94/35-43-666
holtur@holtur.com.pl
www.holtur.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-07-25 08:40:09 | Ilość odsłon: 2122

Tagi