Firma lorax Marcin Niestrój

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: śląskie | Miejscowość: Wodzisław Śląski

Opis firmy Firma lorax Marcin Niestrój

Witamy bardzo serdecznie na stronie internetowej firmy LORAX Niestrój Marcin. W naszym przedsiębiorstwie pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak ważne jest prawidłowe zaprojektowanie, wybudowanie, czy wyremontowanie domu, który będzie służył przez lata kolejnym pokoleniom. Dzięki temu, że zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy na budowach, możemy Państwu zagwarantować 100% satysfakcji z wykonanej przez nas pracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu pozostawiamy otwartą furtkę na Państwa propozycje. Cenimy sobie zdanie naszych Klientów w kwestii realizowanego przez nas projektu, co stanowi fundament udanej współpracy.

W czasie swojego istnienia nasza firma otrzymała pozytywne recenzje i nie zamierza na tym poprzestać. W naszym biurze regularnie przyjmowane są zlecenia, nie jest to zaskoczeniem, ponieważ nie tylko oferujemy doskonałą jakość usług ale również szereg konkurencyjnych na rynku usług budowlanych.

Dzięki usługom budowlanym, które udało nam się do tej pory wykonać, zaskarbiliśmy sobie uznanie wielu zadowolonych Klientów.

Firma LORAX Niestrój Marcin posiada referencje od kontrahentów z branży budowlanej (prac wykończeniowych, które wykonywaliśmy na zasadzie podwykonawstwa) oraz klientów indywidualnych, firm czy instytucji publicznych.

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia działów OFERTA / PORTFOLIO / RECENZJE, w których szczegółowo omawiamy nasze usługi, przedstawiamy liczne realizacje a także w miejscu gdzie wypowiadają się nasi kontrahenci czy klienci. Mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą.

Dane kontaktowe

Marcin Niestroj 44-360 Lubomia
ul.Dębowa 35
tel 781-858-456

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-05-21 21:10:59 | Ilość odsłon: 946

Tagi