Agencja Pracy Tymczasowej ALIA

katalog firm

Branża: Agencje interaktywne | Województwo: śląskie | Miejscowość: Siemianowice Śląskie

Opis firmy Agencja Pracy Tymczasowej ALIA

Agencja pracy tymczasowej ALIA to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma wyróżniająca się spośród innych elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług. ALIA to zespół składający się z doświadczonych i kompetentnych specjalistów którzy prowadzą rekrutacje do pracy w rożnych sektorach gospodarki na terenie kraju oraz za granicą.
Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla pracowników ale także dla pracodawców którzy poszukują wyspecjalizowanej kadry do swoich firm. Znając doskonale sytuację polskiego rynku pracy oraz potrzeby firm na nim działających, jako agencja pracy ALIA jesteśmy w stanie niezwykle szybko dostarczyć Państwu odpowiednio wyselekcjonowaną kadrę pracowników. Pragniemy zaznaczyć, że ALIA sprawuje nieustanną kontrolę nad pracownikami w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.
ALIA to agencja pracy tymczasowej, która oferuje legalną pracę. Mamy nadzieję, że współpraca z naszą agencją pracy będzie długa i owocna, a rozwiązania jakie zaproponujemy pomogą Ci w dalszej karierze zawodowej. Wiemy, że w dzisiejszych czasach na rynku pracy zdobycie posady która będzie zaspokajała Twoje potrzeby nie tylko finansowe jest trudne i dlatego pragniemy Ci w tym pomóc! Możesz zaufać naszemu doświadczeniu!

Dane kontaktowe

Tel. 514 037 762
Tel. (32) 740 95 55
e-mail: info@agencjapracyalja.pl
http://agencjapracyalja.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-03-27 16:27:03 | Ilość odsłon: 759

Tagi