ESTHETIC sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: śląskie | Miejscowość: Siemianowice Śląskie

Opis firmy ESTHETIC sp. z o.o.

ESTHETIC sp. z o.o. to nowoczesne i sprawdzone formy finansowania, wysoko wyspecjalizowane usługi factoringowe, wspierając rozwój naszych Klientów. Naszym celem jest pomoc małym, średnim jak i dużym firmom w uzyskaniu jak najlepszej płynności finansowej. Na Państwa zlecenie ESTHETIC wykonuje wszelkie te czynności, które mają na celu odzyskanie należności od odbiorcy, prowadzimy profesjonalny monitoring i ewidencję należnych kwot.
Naszym Klientom zapewniamy minimum formalności, szybką pomoc, a także brak rygorystycznych zasad warunkujących możliwość uzyskania usługi factoringowej. Firma ESTHETIC Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie na rynku finansów. Doświadczeni specjaliści z zakresu obrotu środkami finansowymi oraz świetnie przeszkolona kadra menadżerska tworzą zespół, który śmiało może konkurować z firmami o większym stażu rynkowym. ESTHETIC Sp. z o.o. to grupa ekspertów którzy przeanalizują Państwa przedsiębiorstwo i zaproponują optymalne rozwiązania.
Oferowana przez ESTHETIC usługa factoringu umożliwia firmom uzyskanie środków pieniężnych za dostarczone do Kontrahentów towary oraz za wykonane usługi, każdorazowo przed terminem płatności, które wynikają z faktury.
Firma ESTHETIC Sp. z o.o. powstała, by wspierać przedsiębiorców. Tworzymy najlepsze rozwiązania finansowe dla średnich i dużych przedsiębiorstw. W ofercie znajdują się wszelkie formy factoringu, które dostosowujemy wraz z klientami zważając na ich potrzeby.
Decydując się na taką formę finansowania w ESTHETIC możesz mieć pewność, że oddajesz swoje należności w ręce specjalistów, którzy w profesjonalny sposób zadbają o to, aby Twoi kontrahenci terminowo płacili za wystawione faktury.

Dane kontaktowe

ul. Jana Pawła II 12
41-100 Siemianowice Śląskie
e-mail: kontakt@esthetic-online.pl
Tel. 32 750 44 61

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-02-12 17:08:05 | Ilość odsłon: 744

Tagi