Opmed24h Opieka Medyczna i Ambulatoryjna, Rehabilitacja i Prowadzenie Ciąży

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: śląskie | Miejscowość: Tychy

Opis firmy Opmed24h Opieka Medyczna i Ambulatoryjna, Rehabilitacja i Prowadzenie Ciąży

Opieka Medyczna SIGNUM

Opieka Medyczna SIGNUM zapewnia dostęp do świadczeń zdrowotnych w sieci ponad 1000 Partnerów Medycznych na terenie całego kraju.

Możesz korzystać ze wszystkich usług medycznych objętych zakresem Programu Opieki Medycznej SIGNUM. Każdy pakiet posiada inny zakres świadczeń zdrowotnych. W każdym momencie możesz sprawdzić zakres dostępnych usług medycznych dzwoniąc na całodobową Infolinię Medycznę.

To bardzo proste! Znajdź placówkę najbliżej miejsca swojego zamieszkania. Umów się na wizytę za pośrednictwem naszej całodobowej Infolinii Medycznej. Korzystaj z Opieki Medycznej SIGNUM bez limitu, bez kolejek i zbędnych formalności.

W przypadku wizyty u lekarza internisty, lekarza rodzinnego konsultacja realizowana jest do 24 godzin. Niezależnie, można zarezerwować termin wizyty w dogodnym dla siebie terminie. Czas oczekiwania na konsultację lekarza specjalisty wynosi maksymalnie do 5 dni od momentu zgłoszenia, zgodnie z aktualnym harmonogramem pracy placówki medycznej.

jaktodziala

Opieka Medyczna SIGNUM od 2008 r. realizuje dla klientów indywidualnych i biznesowych świadczenia medyczne w formie pakietów w 1000 prywatnych placówkach medycznych na terenie całej Polski.

Zespół Tychy.

/Sylwester Buczek
/tel. 572651919

Dane kontaktowe

Dział sprzedaży:

Sylwester Buczek
e-mail: opmed24h@gmail.com
tel. 572651919
skype: tsokrates

Informacje o wpisie

Data dodania: 2015-02-02 12:09:22 | Ilość odsłon: 618

Tagi