Allprints

katalog firm

Branża: Odzież | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Wadowice

Opis firmy Allprints

Firma powstała w 2009 r pod nazwą Allbag i zajmowała się sprzedażą toreb z nadrukiem reklamowym. Z czasem po wprowadzaniu coraz to nowych produktów do oferty i kolejnych metod nadruku została założona nowa firma Allprints i tak jest do dnia dzisiejszego. Dzięki zastosowaniu sitodruku, druku cyfrowego, sublimacji i haftu komputerowego firma charakteryzuje się bogatą ofertą handlową. Podane metody nadruku pozwalają na personalizowanie odzieży typu: koszulki t-shirt, polo, bluzy z kapturem i bez, polary, czapki i wiele więcej. Współpracujemy z renomowanymi producentami odzieży jak: Keya, JHK czy Stedman. Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić dużymi stanami magazynowymi co powoduje, że zlecenia jesteśmy w stanie wykonać nawet w 24h. Zajmujemy się również dystrybucją odzieży na terenie kraju i Europy.

Nasze Drukowanie zaczęło się w niewielkim biurze, gdzie początkowo prowadziliśmy małą firmę reklamową, jednak z czasem dobrze udało nam się rozwinąć i przejść na kolejny poziom. Po roku prowadzenia firmy zorientowaliśmy się, że dotychczasowe pomieszczenie nie wystarcza i Allprints potrzebuje większego lokum. Niedługo potem Allprints nawiązał współpracę z „dużymi” Klientami, zaczął odnosić pierwsze sukcesy, pojawiać się na międzynarodowych targach reklam, sukcesywnie proponując nowe, innowacyjne metody zdobienia produktów. I tak to się kręci do dziś. Ale najważniejsze jest, że Allprints wciąż się rozwija, przeobraża… co powoduje powstanie kolejnych interesujących perspektyw współpracy między nim a Klientami.

Cały czas stawiamy przed sobą następujące cele jakościowe:

Wykonywanie usług, które spełnią wymagania i oczekiwania naszych obecnych oraz przyszłych Klientów.
Polepszanie relacji z Klientami oraz wewnątrz firmy pomiędzy pracownikami opartymi na wzajemnym poszanowaniu, zaufaniu i lojalności.
Stałe podnoszenie jakości inaszych produktóworaz realizacja pomysłów dotyczących nowych możliwości wykonywania nadruku.

Dane kontaktowe

+48 33 873 22 79

biuro@allprints.pl

Magdalena Polaszek
m.polaszek@allprints.pl
+ 48 888 305 941

Magdalena Ściera
m.sciera@allprints.pl
+48 502 412 427

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-12-18 10:30:28 | Ilość odsłon: 687

Tagi