F.T.U.H MaxTrans

katalog firm

Branża: Transport | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Mielec

Opis firmy F.T.U.H MaxTrans

Wyjątkowo dostępny transport międzynarodowy ładunków, który oferujemy to nasza główna usługa. W odniesieniu do komunikacji rzecznych trafiamy na miejsce. Jak widać jest to jedyne bardzo dobre rozwiązanie. Przewozimy różnorodne artykuły do takich Państw jak: Słowacja oraz Węgry. Nowoczesny park samochodowy to nasz wyjątkowy wyznacznik. Inwestujemy ponadto w kadrę ludzi. Firma działa sukcesywnie od 1996r. Szeroki katalog usług; m.in. transport tandem. W naszej kategorii jesteśmy specjalistami dlatego oferujemy ponadto spedycję; w szczególności spedycja międzynarodowa.
Jak już Państwo czytaliście obsługujemy różne kierunki ale nasza wyspecjalizowana relacja to transport Ukraina i zazwyczaj tam jeździmy.
Nasz wynajem aut jaki prezentujemy to jedna z ciekawszych usług w okolicy; to ogromny wachlarz samochodów osobowych. Mamy m.in. samochody czarne. Wyjątkowe umowy.
Bardzo pielęgnujemy nasze pojazdy dlatego wyglądają jak z salonu. Po zakończeniu umowy najmu należy zatankować samochód na full i skontrolować schowki. Do wypożyczenia dodatkowo foteliki dla dzieci i koła letnie. Kompletny pakiet ubezpieczeń. Oferujemy również przyczepki.

Dane kontaktowe

F.T.U.H MaxTrans
Jacek Puzio

ul. Wolności 75
39-300 Mielec
NIP: 817-103-71-84

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-12-11 19:13:07 | Ilość odsłon: 655

Tagi