LiveServer

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lublin

Opis firmy LiveServer

LiveServer – Serwery wiecznie żywe!

Co oferujemy?
Do naszej oferty stale dodajemy kolejne tytuły gier oraz urozmaicamy je poprzez usługi dodatkowe takie jak HLTV (CS), czy zakładka hosted (SAMP).
Doskonale jednak wiemy, że rośnie zagrożenie w sieci dla usług naszych klientów. Dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Każda usługa naszego klienta jest objęta ochroną sieciową w pełni za darmo.
Jednak zdarzają się również ataki na aplikację, gdzie zwykła ochrona sieciowa jest niewystarczalna, dlatego przygotowaliśmy dodatkowe zestawy ochronne zapewniające niemal 100% ochronę.

Sprzęt
Nasze zasoby sprzętowe są niemal nieograniczone dzięki pracy w chmurze oraz natychmiastowych skalowaniu potrzebnych zasobów.
Dzięki chmurze obliczeniowej nasze usługi są praktycznie odporne na wszelkie usterki maszyn, ponieważ jeden serwer natychmiast zastępuje drugi!

LiveServer powstał dzięki współpracy czterech osób. Jako priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo oraz szybki i profesjonalny kontakt z klientem. Dzięki współpracy dwóch programistów możemy oddać w Państwa ręce w pełni autorki panel zarządzania serwerem, który jest na bieżąco dostosowywany do Waszych potrzeb. To dzięki sugestiom naszych klientów stale jest ulepszany o kolejne funkcje.

Dlaczego my?
Od 2006 roku prowadzimy serwer gry multiplayer, dlatego nikt tak jak my nie potrafi zrozumieć Waszych potrzeb. Pragniemy przekazać naszym klientom swoje doświadczenie, aby mogli świadczyć swoim graczom usługi na najwyższym poziomie.
Nad usługami czuwa zespół dwóch techników z kilkuletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, jednak technicy to nie wszystko. Kolejne dwie osoby czuwają nad tym, abyście w razie problemów mogli dostać niemal natychmiastową odpowiedź. Dotyczy to zarówno poczty e-mail, helpdesku, czy wsparcia telefonicznego.

Dane kontaktowe

e-mail: bok@liveserver.pl
http://liveserver.pl
tel. 880379196

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-11-07 14:58:47 | Ilość odsłon: 634