DGSoft Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: śląskie | Miejscowość: Sosnowiec

Opis firmy DGSoft Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach informatycznych mających na celu usprawnienie istniejących procesów w przedsiębiorstwie i pozwalających na dodanie nowych funkcjonalności. Sposób tworzenia oprogramowania jest ściśle powiązany z istniejącymi już rozwiązaniami oraz nowymi potrzebami.

Podstawową zaletą dedykowanych systemów informatycznych jest dopasowanie do Państwa przedsiębiorstwa systemu, a nie odwrotnie. Dedykowane rozwiązania odzwierciedlają procesy znane pracownikom co w automatyczny sposób ułatwia wdrożenie, a samo używanie sytemu jest łatwiejsze.

Wieloletnie doświadczenia bazujące na znajomości metodologii wdrożeń systemów informatycznych pozwala nam na prowadzenie prac związanych z obsługą Państwa firmy jak również umożliwia nam zaimplementowanie nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań.

DGSoft SP z .o.o. jest autoryzowanym partnerem firmy SIMPLE S.A. w zakresie:

sprzedaży licencji,
wdrożenia i serwisowania SIMPLE.ERP,
świadczenia usług powdrożeniowych.

DGSoft wykorzystując swoje bogate doświadczania w obsłudze informatycznej przedsiębiorstw, oferuje również zintegrowane z SIMPLE.ERP rozwiązania poszerzone o autorskie funkcjonalności i systemy, odpowiadając tym samym na rosnące potrzeby klientów.

Dane kontaktowe

DGSoft Sp. z o.o.
http://www.dgsoft.pl
ul. Wojska Polskiego 8
41-200 Sosnowiec
tel. 32 720 25 43

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-09-30 14:02:30 | Ilość odsłon: 710

Tagi