ARCORA INTERNATIONAL PL

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy ARCORA INTERNATIONAL PL

ARCORA INTERNATIONAL
Od 20 lat tworzymy profesjonalne i skuteczne systemy utrzymania czystości.
Jesteśmy wiodącym europejskim producentem mopów z mikrofibry, mopów bawełnianych, w tym specjalistycznych dedykowanych do szpitali, obiektów sportowych i przemysłowych oraz czołowym niemieckim producentem i dystrybutorem specjalistycznej chemii sprzątającej - oferując 160 profesjonalnych środków i preparatów.
Skutecznie działamy w zakresie czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji powierzchni, podłóg i urządzeń, higieny w kuchni, gastronomii, hotelach, prania tekstyliów, czystości w biurach, obiektach przemysłowych oraz szpitalach.
Nasza powłoka polimerowa Revolution X jest unikalnym wyrobem w skali europejskiej co znalazło potwierdzenie w nagrodzie podczas CMS Berlin 2014. Jesteśmy stałym wystawcą na najbardziej prestiżowych targach branżowych jak ISSA Amsterdam, ISSA Las Vegas oraz ISSA Warszawa.
Jakość i technologia
Laboratoria Arcora zapewniają innowacyjne produkty dopasowane do zmieniających się potrzeb branży sprzątającej.
Kontrolują i przeprowadzają testy zgodnie z rygorystycznymi procesami i kryteriami. Gwarantuje to najwyższą niemiecką jakość z której zawsze słynęliśmy.
Obsługa klienta
Klientom oferujemy kompleksowa usługę. Pracownicy Arcora są stale w kontakcie z klientem i jego potrzebami – profesjonalnie doradzają w doborze technologii, przeprowadzają testy, budują plany higieny i pomagają w sytuacjach awaryjnych. Od 1992 roku z sukcesem działamy na rynkach międzynarodowych: Niemcy, USA, Szwajcaria, Austria, Węgry, Chorwacja, Czechy, Litwa, Ukraina, Wielka Brytania, Malta. Cieszy nas zaufanie jakim obdarzyli nas klienci na całym świecie. Stale rozwijamy siec sprzedaży w Polsce. Już wkrótce będzie ona obejmowała cały obszar kraju.
Pełna oferta
Nasza oferta gwarantuje kompleksową obsługę firm sprzątających poprzez najszerszą na rynku ofertę mopów i chemii profesjonalnej, padów maszynowych, wózków. Jesteśmy właścicielem marki Fantom produkującej najnowszej generacji odkurzacze sucho oraz sucho mokro.

Dane kontaktowe

tel: +48 42 230-00-01
tel: +48 42 230-00-02
tel: +48 42 230-00-03
fax: +48 42 230-00-08
mail: sklep@arcora.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-09-02 11:12:30 | Ilość odsłon: 692

Tagi