OK Oprogramowanie Komputerów

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Wejherowo

Opis firmy OK Oprogramowanie Komputerów

Firma nasza otrzymała w roku 1993 status niepublicznej placówki oświatowej i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi działalność edukacyjną.

W odpowiedzi na postęp, nieustające zmiany i wzrost wymagań naszych klientów stale rozszerzamy naszą ofertę szkoleniową. Aktualnie proponujemy kilkadziesiąt szkoleń, o zróżnicowanej tematyce. Co roku staramy się wzbogacić naszą ofertę. Troska o to, aby jak najpełniej zaspokajała ona oczekiwania naszych klientów sprawia, że do Państwa dyspozycji stawiamy wykwalifikowaną kadrę i sprawdzone programy szkoleń.

Dzięki temu, iż nasza firma równolegle prowadzi działalność w zakresie wdrażania oprogramowania (Symfonia, Subiekt i wiele innych), serwisu sprzętu komputerowego i fiskalnego, oferujemy naszym kursantom praktyczne podejście do tematu. Znamy najczęściej zadawane pytania i problemy z jakimi spotykają się nasi klienci w trakcie swej codziennej pracy - również tą wiedzę przekazujemy naszym kursantom.

Naszą misją jest oferowanie klientom doświadczeń szkoleniowych na bardzo wysokim poziomie merytorycznym - nasze szkolenia to połączenie teorii oraz praktyki. Podstawą naszych działań jest współpraca wyłącznie z kompetentnymi trenerami – specjalistami, prowadzącymi zajęcia aktywnymi metodami, angażującymi wszystkich uczestników, zarówno podczas wykładów, ćwiczeń grupowych i indywidualnych, testów, dyskusji i scenek rodzajowych.

W przyjaznej atmosferze, zarówno pracodawcy, kadra zarządzająca, pracownicy, jak i osoby poszukujące pracy zdobędą nowe umiejętności i poszerzą swoją wiedzę w wybranych obszarach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dane kontaktowe

84-200 Wejherowo,
ul 3 Maja 33
tel. 058 6722439
fax 058 6722439
e-mail: biuro@ok-kursy.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-01-16 06:35:36 | Ilość odsłon: 1947