Lombard Legnica - RAJ

katalog firm

Branża: Biżuteria | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Legnica

Opis firmy Lombard Legnica - RAJ

Lombard - Pożyczki pod zastaw złota, skup złota i srebra, sprzedaż i produkcja biżuterii, biżuteria nowa i używana, jubiler, naprawa złotej i srebrnej biżuterii, grawerowanie

Lombard
Zajmujemy się udzielaniem błyskawicznych pożyczek pod zastaw złota. Nasza oferta w zakresie pożyczek skierowana jest do klientów indywidualnych, a warunkiem jej otrzymania jest zastaw złota. Każdy klient jest inny, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Do zawarcia umowy wystarczy jeden dokument ze zdjęciem. W przypadku wcześniejszej spłaty zaciągniętej pożyczki odsetki są pomniejszane. Nie stwarzamy problemu w przypadku przesunięcia terminu spłaty zastawu, osobiście lub telefonicznie. Jako jedyny lombard w Legnicy świadczymy usługę wymiany używanego złota na inne. Jesteśmy rzetelną i wiarygodną firma, która zyskała sobie szerokie grono zadowolonych klientów. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 6 dni w tygodniu.

Skup złota
Skup złota Legnica -zajmuje się skupem złota w każdej postaci. Jeśli chciałbyś sprzedać (obrączki, naszyjniki, monety, pierścionki, sztabki, wszelką biżuterię) to dobrze trafiłeś. U nas ceny w skupie są bardzo atrakcyjne i zależą głównie od próby, im wyższa tym droższa. Sprawdź i przekonaj się jakie ceny zostały przygotowane na dzień dzisiejszy. Ponadto ceny skupu złota aktualizujemy codziennie!


Sprzedaż złotej biżuterii
W Naszej ofercie znajduje się duży wybór złotej biżuterii w postaci pierścionków, pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych, łańcuszków, kolczyków, zawieszek oraz medalików. Posiadamy również pierścionki z brylantami na „każdą kieszeń” oraz szeroki wybór biżuterii importowanej. Na biżuterii kupionej w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie zakupionego wyrobu jest gratis!


Wyrób - Naprawa - Grawerowanie
Dodatkowo zajmujemy się wytwarzaniem złotej biżuterii, w ofercie posiadamy szeroki asortyment wzorów, świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy biżuterii złotej i srebrnej, wszelkiego rodzaju przeróbkami, renowacją, oprawą kamieni, grawerowaniem.

Dane kontaktowe

Złotnik - Lombard - Grawer
ul. Witelona 14a
59-220 Legnica

zlotnik-lombard@wp.pl
tel. (76) 862 18 01
http://zlotnik-lombard.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-08-06 22:34:40 | Ilość odsłon: 2048

Tagi