MEDIAGRAW

katalog firm

Branża: Prasa | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Rzeszów

Opis firmy MEDIAGRAW

Agencja Prasowa i Fotograficzna Mediagraw.pl proponuje wiele materiałów prasowych. Całość zaserwowana w wygodnej formie. Są również rysunki znanych satyryków w tym m.in. francuskich - Cabu, Jean Marie Karleroux i mieszkającego na stałe w Paryżu Jacka Woźniaka. Owe prace nie potrzebują specjalnej rekomendacji. Wśród naszych materiałów spora część poświęcona jest zdrowiu.

Posiadamy materiały na wszelakie tematy. Dzięki dobremu rozplanowaniu kategorii i rozbudowanej wyszukiwarce błyskawicznie odnajdziesz żądane materiały. W zasobach Agencji znajdziesz wiele ciekawostek o psich i kocich gatunkach. Warto je poznać, zanim przygarniemy ulubieńca pod własny dach. Sporo materiałów poświęconych jest jasnowidzom, wróżbitom i wizjonerom. A wśród usług, jakie oferują jest także szukanie zaginionych lub zgubionych. Będziecie zaskoczeni wynikami ich działań .Natomiast psychiatrzy podpowiedzą nam jak i gdzie „ładować akumulatory”. Podpowiemy jak wykołować psychiatrę i wydębić od niego przepustkę do renty lub wymarzone L-4. Pokażemy jak odżywiać się z rozwagą. Okaże się, że wcale nie musimy dokładnie liczyć kalorii przed każdym posiłkiem. Możemy wcinać wszystko i bez ograniczeń.

To tylko niektóre tematy. Serwis umożliwi wam zakup wybranych artykułów, zdjęć i rysunków w kilku opcjach zależnie od zapotrzebowania. Aby zapewnić szeroki wybór produktów, codziennie dodawane są nowe materiały.

Dane kontaktowe

Biuro Mediagraw ul.Słoneczna 1/43, 35-061 Rzeszów
Tel.: +48 602 303 988.
E-mail: biuro@mediagraw.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-08-04 16:29:18 | Ilość odsłon: 755

Tagi