Zakład Kamieniarski Maciej Michałek

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Tarnów

Opis firmy Zakład Kamieniarski Maciej Michałek

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem, na rynku działamy nieprzerwanie od lat 80. Specjalizujemy się w pracach związanych z kamieniarstwem. Tworzymy nagrobki i grobowce o różnych wzorach i kolorach, wykonujemy również renowacje, odnawianie oraz czyszczenie już istniejących. Proponujemy szeroki asortyment galanterii kamieniarskiej –wazony, zdjęcia, krzyże, różne wzory liter. Zajmujemy się wykonaniem blatów kuchennych i łazienkowych parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych
Przy realizacji zamówienia każdego klienta traktujemy indywidualnie, kierujemy się jego potrzebami i życzeniami. Jako firma z tradycjami zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług i towaru. Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam na sprostanie najbardziej wymagającym i nietypowym zamówieniom.

Posiadamy specjalistyczne maszyny i własny transport dzięki czemu możemy dotrzeć do każdego zakątka naszego regionu.
Zawsze jesteśmy do dyspozycji służąc pomocą na każdym etapie realizowanego projektu. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom.

Dane kontaktowe

Maciej Michałek
Traugutta9/3
33-101 Tarnów

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-08-03 12:05:40 | Ilość odsłon: 832

Tagi