RoyalBi Rowery i Części Cruiser

katalog firm

Branża: Sport i rekreacja | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Toruń

Opis firmy RoyalBi Rowery i Części Cruiser

Jesteśmy firmą, której pasją jest projektowanie i tworzenie niepowtarzalnych rowerów w przystępnej cenie, zachowując staranność wykonania i wysoką jakość.

Jakość
Nasze jednoślady posiadają precyzyjne przerzutki ShimanoNexus 3, idealne do jazdy miejskiej. Skórzane wykończenia oraz szeroka gama kolorystyczna nadają naszym rowerom niepowtarzalny charakter.
Styl W RoyalBi oferujemy także gotowe niepowtarzalne Cruisery, obok których nie można przejść obojętnie! Nasze rowery składane są ręcznie. Wszystkie metalowe elementy malowane są proszkowo, co umożliwia uzyskanie nieskończonej kombinacji naszych Cruiserów. W proces tworzenia wkładamy całe swoje serce – a miłości i pasji do jednośladów u nas nie brakuje!

Oryginalność
W naszej ofercie znaleźć można rowery, akcesoria a także części do rowerów typu cruiser. Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje zestawy do samodzielnego złożenia swojego roweru marzeń. Przy pomocy naszych części i swoich umiejętności możesz cieszyć się z jazdy na niepowtarzalnym jednośladzie oraz mieć satysfakcje z pracy włożonej podczas składania swojego Cruisera.

Profesjonalizm
Wszystkie nasze części i rowery starannie pakujemy i bezpiecznie wysyłamy w dużych kartonach za pomocą firmy kurierskiej DPD.

Personalizacja
Oferujemy swoim klientom możliwość personalizacji cruiserów – czyli zaprojektowania roweru według własnych upodobań, wyboru koloru najważniejszych części, oraz konfigurację wielu dodatków. Zaprojektuj z Nami rower swoich marzeń, który odzwierciedla Twoją osobowość!

www.RoyalBi.pl

Dane kontaktowe

RoyalBi
ul.Sliczna 10
87-100 Toruń
www.RoyalBi.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-07-13 17:32:12 | Ilość odsłon: 724

Tagi