Trachitekt Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Windykacja | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Bydgoszcz

Opis firmy Trachitekt Sp. z o.o.

Firma Trachitekt Sp. z o.o. powstała w celu kompleksowego wspierania polskich firm w egzekwowaniu ich należności. Skutecznie uniemożliwia nieuczciwym zleceniodawcom w próbach uchylenia się od płatności.

Zajmujemy się następującymi rodzajami windykacji:
windykacja w formie zlecenia
windykacja w formie cesji powierniczej

Etapy windykacji:
polubowna-przedsądowa
sądowa
egzekucyjna

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie ze względu na różną specyfikę działań dłużnika – są tacy, na szczęście największy procent, którzy chcą bardzo szybko polubownie spłacić należność po rozpoczęciu działań windykatorów, ale są też inni, którzy bardzo sprawnie wymigują się od płatności nawet na etapie windykacji egzekucyjnej. Z tego względu każdą sprawę wyceniamy indywidualnie, aby zoptymalizować koszty naszych Klientów.

Przygotowaliśmy dla Państwa następującą ofertę:

Na etapie windykacji polubownej nie pobieramy opłat wstępnych – naszym wynagrodzeniem jest ustalona umownie prowizja od odzyskanej kwoty, którą potrącamy przy wpłatach dłużnika.

Wysokość prowizji zależy od wyników weryfikacji dłużnika, wysokości zadłużenia, czasu przeterminowania należności, okresu współpracy z Klientem oraz ocenie ryzyka i podlega negocjacji przy podpisywaniu umowy o przeprowadzenie procesu windykacji.

Opłatami, które wstępnie ponosi Klient są koszty złożenia sprawy w sądzie, zastępstwa procesowego, opłat na rzecz egzekucji komorniczej, koszty wyjazdów windykatorów, usług dodatkowych np. raportów z wywiadowni gospodarczych itp.

Nasze konsekwentne i sprawdzone działania prowadzą do tego, aby po spłacie należności dłużnik pokrył wszystkie koszty poniesione przez wierzyciela podczas odzyskiwania długu, w tym kosztów usług windykacyjnych.

Dane kontaktowe

Trachitekt Sp. z o.o.
ul. Pod Blankami 27
85-034 Bydgoszcz

tel. +48 790 817 174
biuro@trachitekt.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-07-01 11:09:44 | Ilość odsłon: 787

Tagi