KefAnn s.c. - PSYCHOEDUKACJA

katalog firm

Branża: Szkolenia | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Zamość

Opis firmy KefAnn s.c. - PSYCHOEDUKACJA

Od 1995 roku współpracujemy ze sobą, a od 1997 jesteśmy współwłaścicielami i trenerami firmy szkoleniowej KefAnn s.c. Posiadamy certyfikaty Master Practitioner of Art of NLP. W 2002 roku uczestniczyliśmy w szkoleniu prowadzonym przez Josepha O'Connora i Andreę Lages i uzyskaliśmy certyfikaty International Coach ICC, a w 2003 roku - po szkoleniu Coaching Trainers Training - certyfikaty International Coaching Trainer ICC. Od listopada 2003 roku współpracujemy z Josephem O'Connor i Andreą Lages w ramach International Coaching Community.

Diagnozujemy potrzeby szkoleniowe Firm, tworzymy programy szkoleniowe, prowadzimy treningi psychologiczne, szkolenia i coaching indywidualny. Nasze ulubione obszary działania to: treningi rozwoju osobistego, kursy dla trenerów, menedżerów, Team Building, kursy coachingu i coaching.

Lubimy stosować rozwiązania systemowe. Interesuje nas dokonywanie zmiany w taki sposób, by była skuteczna, łatwa, przyjemna i trwała.

Za szczególnie ważne uważamy etykę i ekologię działań, tak by cel doraźny, krótkoterminowy, był spójny z celami długofalowymi - zarówno w odniesieniu do osoby jak i do Firmy.

Uważamy, że spójny, harmonijny człowiek jest skarbem dla Organizacji. Może wnosić swoje najlepsze zasoby i podejmować najtrudniejsze wyzwania.

Budujemy doświadczenia w taki sposób, by uczestnicy szkoleń i coachingu indywidualnego odkrywali swoje zasoby i nabywali umiejętność korzystania z nich w działaniu - co pomaga im wykonywać swoje zadania łatwiej i żyć szczęśliwiej.

Ważnym dla nas zagadnieniem jest komunikacja zarówno w obszarze "ja - ty", "ja - inni ludzie", jak i "ja - ja". Eksplorujemy tę tematykę w teorii i praktyce zawodowej. Efektem jest łączenie różnych podejść zarówno w prowadzonych przez nas treningach, jak i w indywidualnym coachingu.

Ostatnio naszą pasją jest poszukiwanie wspólnych płaszczyzn w ideach i praktyce: NLP, myślenia systemowego, inteligencji emocjonalnej i inteligencji duchowej.

Jesteśmy autorami większości realizowanych przez nas projektów szkoleniowych.

Dane kontaktowe

Anna Ratajczyk i Piotr Pilipczuk

ul. Kamienna 15/9, 22-400 Zamość

telefony:
0 502 196 383, 0 506 068 711, (084) 627 58 34

email:
kefann@kefann.pl
http://kefann.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-07-16 15:38:15 | Ilość odsłon: 1876

Tagi