BIOCLEAN

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: śląskie | Miejscowość: Cieszyn

Opis firmy BIOCLEAN

Firma Bioclean Polska jest filią i przedstawicielem w Polsce firmy Bioclean Czechy.

Jesteśmy firmą produkcyjno ­- handlową. Produkujemy preparaty dla domu i ogrodu, fabryk i punktów gastronomicznych. Wszystkie produkty są przeznaczone do rozkładu odpadów organicznych (szamb, ścieków domowych, kompostów, latryn, rur kanalizacyjnych, oczyszczenia oczek wodnych). Produkty są bardzo skuteczne, pożyteczne, przyjazne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.
Produkty działające na zasadzie bakterii i enzymów, które proponujemy, są doskonałymi pomocnikami dla domu, ogrodu i domowych oczyszczalni ścieków. Ekologiczne środki pomagają również przyśpieszyć rozkład świeżych kompostów (bez procesów gnilnych), utrzymać w czystości stawy i oczka wodne (są przyjazne dla ryb i roślin), likwidują organiczny odpad oraz nieprzyjemne zapachy w toalecie i szambie (zamieniają fekalie na wode), udrażniają przewody kanalizacyjne i syfony (nie uszkadzając ich).

Naszym głównym celem jest zachować najwyższą jakość i niskie ceny. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby klientów. Nasze produkty sprzedajemy w Czechach, na Słowacji, Ukrainie, Słowenii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Polsce.
W Czechach należymy do czołówki w sprzedaży.


Naszym głównym produktem jest BIOSEPTIK - preparat do kompostników, szamb oraz oczyszczalni przydomowych. Produkt ten charakteryzuje się większą wydajnością od konkurencyjnych firm i niższą ceną.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe

BIOCLEAN
Ul. Leopolda Jana Szersznika 9
43-400 Cieszyn

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-06-19 10:38:21 | Ilość odsłon: 811

Tagi