Rondo 2 Krystyna Scholz

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Rondo 2 Krystyna ScholzJesteśmy producentem węży przemysłowych i przewodów technicznych z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w wentylacji i klimatyzacji, przetwórstwie drewna, przemyśle chemicznym i maszynowym, metalurgii, kopalnictwie i górnictwie oraz wielu innych gałęziach przemysłu. Oferujemy państwu przewody elastyczne z polichlorku winylu, poliuretanu, polietylenu, polipropylenu, teflonu, termoplastycznych wulkanizatów, tkanin technicznych w szerokim zakresie średnic od 20 do 1000 mm oraz długościach od 6 do 20 metrów bieżących.

Gwarancją jakości przewodów technicznych jest system zarządzania jakością w zakresie projektowania i produkcji węży przemysłowych zgodnym z normą DIN EN ISO 9001. System został wprowadzony i potwierdzony certyfikatem TÜV CERT - TÜV NORD.

Uzupełnieniem naszej oferty są elementy łączące przewody elastczne - trójniki, redukcje, złączki i obejmy do 500 mm (większe średnice do uzgodnienia). Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówionych produktów - maksymalnie do 3 dni roboczych (przy większych ilościach - terminy do uzgodnienia).

Oferujemy atrakcyjne rabaty w zależności od wielkości zamówienia. Przy większej ilości zamawianych przewodów istnieje możliwość negocjacji cen.

Zapraszamy do sklepu http://przewody-techniczne.pl

Dane kontaktowe

RONDO 2 Krystyna Scholz
Producent węży przemysłowych
40-750 KATOWICE
ul. Boya Żeleńskiego 108
tel: 697122611

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-06-16 19:47:46 | Ilość odsłon: 773