Biuro Tłumaczeń i Usług Informatycznych "Profino"

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Inowrocław

Opis firmy Biuro Tłumaczeń i Usług Informatycznych "Profino"

Od momentu, gdy w roku 2007 pojawiliśmy się na rynku, ciągle rozszerzamy zakres naszych usług, a krąg naszych klientów powiększa się z miesiąca na miesiąc. Wszystko dzięki temu, że nie boimy się wyzwań i nawiązujemy współpracę z najlepszymi specjalistami. Chociaż z sukcesami wykonywaliśmy tłumaczenia z języka angielskiego dla największych polskich i zagranicznych podmiotów, między innymi banków, producentów samochodów, importerów sprzętu elektronicznego czy instytucji państwowych, ciągle stawialiśmy na rozwój. Dzięki naszym doświadczeniom i ciężkiej pracy połączonej z pasją dzisiaj oferta Biura Tłumaczeń „Profino” obejmuje wszystkie języki i specjalności tematyczne.

Obecnie zespół „Profino” składa się z ponad setki tłumaczy zarówno z Polski, jak i innych krajów europejskich, a nasi klienci to nie tylko firmy polskie, ale także z wielu krajów Europy, między innymi z Belgii, Niemiec i Francji. Na całym kontynencie posiadamy kontakty z najlepszymi native speakerami, którzy świadczą dla nas usługi na najwyższym poziomie.

Klienci „Profino” mogą liczyć na fachowość i terminowość oraz konkurencyjne ceny. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i bardzo chętnie podejmujemy się zadań trudnych, nawet takich jak tłumaczenie języków rzadkich lub dokumentów z XIX wieku.

Dane kontaktowe

tel. 52 353 83 03
tel. kom. 605 883 533
e-mail : biuro@profino.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-05-20 19:49:58 | Ilość odsłon: 889

Tagi