Poznańska Grupa Eventowa

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy Poznańska Grupa Eventowa

PGE zajmuje się imprezami integracyjnymi, które w dzisiejszych czasach pozytywnie wpływają na kontakty interpersonalne.
Radość wynikająca z integracji dostarczy ogrom fenomenalnych wrażeń oraz pozwoli zapomnieć o smutkach dnia codziennego, doznać szczyptę odmiany w zabieganym życiu człowieka.
Imprezy i warsztaty znakomicie oddziałują na zaangażowanie osób zatrudnionych, wykonujących stałe zadania stawiane przez zarząd organizacji.
Dają możliwość przezwyciężyć stres spowodowany obowiązkami oraz uzyskać potrzebne zdolności w wyszkolonym fachu.
Nasza firma znajduje się w Poznaniu, a zasięg naszych operacji otacza cały teren Wielkopolski. Od lat przeprowadzamy przygotować różne szkolenia, imprezy integracyjne, a nawet pikniki i festyny. Ponadto nie ma dla nas żadnych ograniczeń w postaci zbyt wariackich czy też nazbyt odważnych pomysłów, a podczas ich trwania zadbamy zarówno o bezpieczeństwo, jak też o komfort i zadowolenie uczestników. Więcej informacji otrzymasz na domenie: http://www.pge.org.pl/, bądź też pod nr tel. 728 568 033 . Możesz skontaktować się z nami także przez program Skype: „pge-biuro” czy wysłać maila pod adres: pge@pge.org.pl. Razem zadbajmy, by twoja impreza stała się niezapomniana. PGE – gdzie sny, stają się rzeczywistością.

Dane kontaktowe

Poznańska Grupa Eventowa
Osiedle Leśne 16/76
62-028 Koziegłowy k/Poznania

kom.: (+48) 728-568-033
skype: pge-biuro
e-mail: pge@pge.org.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-05-01 20:17:32 | Ilość odsłon: 966

Tagi