CimaTech

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Solec Kujawski

Opis firmy CimaTech

Firma CimaTech została założona w 2011 roku. Siedziba mieści się w Solcu Kujawskim.

Głównym celem firmy jest prowadzenie szerokiej działalności w dziedzinie budownictwa, ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Misją firmy jest zapewnienie odpowiedniego nadzoru nad tymi procesami, prawidłowego projektowania, wykonywania oraz bezpiecznego użytkowania obiektów budowlanych, bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa człowieka w tych przedsięwzięciach.

Firma CimaTech oferuje usługi w zakresie kierowania i nadzoru nad budowami oraz wykonuje kontrole stanu technicznego obiektów budowlanych (przeglądy budynków). Współpracuje z biurami projektowymi, firmami i innymi instytucjami przy określaniu wytycznych i wymagań z zakresu ochrony ppoż. istniejących, projektowanych i przebudowywanych obiektów budowlanych, opracowuje ekspertyzy bezpieczeństwa pożarowego, wykonuje instrukcje bezpieczeństwa pożarowego i jej aktualizacje oraz palny ewakuacji ludzi z budynków, prowadzi szkolenia z zakresu ochrony ppoż. i ewakuacji, oznakowanie w zakresie ochrony ppoż., dobór sprzętu ppoż., przeglądy ppoż. budynków oraz kontrolę przestrzegania przepisów ppoż. w obiektach budowlanych. Ponadto firma CimaTech oferuje usługi z zakresu bhp. Prowadzi m.in. szkolenia z zakresu bhp, dokonuje oceny ryzyka zawodowego oraz ustala okoliczności i przyczyny wypadków wraz z sporządzeniem dokumentacji powypadkowej.

Dane kontaktowe

ul. 23 Stycznia 24/1
86-050 Solec Kujawski
www.cimatech.pl
tel.: 694551461
e-mail: biuro@cimatech.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-03-17 12:00:34 | Ilość odsłon: 972

Tagi