INFDESIGN

katalog firm

Branża: Tworzenie stron internetowych | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Sopot

Opis firmy INFDESIGN

LOGO

Tworzymy znak firmowy od podszewki lub odświeżamy już istniejący. Wszystko zaczyna się od briefu kreatywnego, badania oraz szkiców co prowadzi nas do finalnego rezultatu.


PROJEKTOWANIE STRON WWW

Z pasją do zasad UX (User Experience) tworzymy architekturę informacji dla stron internetowych, która umożliwia efektywną komunikację z docelowym odbiorcą. Od prostych stron do złożonych serwisów i rozwiązań e-commerce.


OPAKOWANIA

Nie ważne co chcesz zapakować, kochamy tworzyć kreatywne nośniki dla produktów dostarczanych dla unikalnego klienta czy szerszej publiczności. Łączymy użyteczność z atrakcyjnością.


REDAGOWANIE

Spędzamy ogromne ilości czasu czytając magazyny i książki. Z radością godzinami walczymy z literami, by stworzyć świetne i czytelne publikacje, nie ważne czy drukowane czy dostosowane do urządzeń jak iPad.


INFOGRAFIKA

Informacje to potęga. Żyjemy w świecie pełnym danych, których graficzne przedstawienie, czy to analiz pełnych cyft czy kilku słów, może pomóc przyswoić wiedzę szybciej i łatwiej.


ANIMACJA

Od animacji jesteśmy uzależnieni od dziecka. Teraz chcemy przedstawiać komunikaty marek, dotyczące ich usług czy oferty, w ten sam animowany sposób.

Dane kontaktowe

531506400
kontakt@inf-design.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-03-03 11:21:57 | Ilość odsłon: 863

Tagi