Hurtownia dzianin Edentex.

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy Hurtownia dzianin Edentex.

Hurtownia dzianin oraz producent surowców do produkcji wyrobów tekstylnych firma Edentex Łódź działa nieprzerwanie od roku 1996, z powodzeniem zaopatrując wszelkiej maści zakłady odzieżowe i tekstylne. Zakład działa również jako producent dzianin, który dysponuje liniami produkcyjnymi nie tylko w kraju, ale i w Europie. Stosując mądra politykę produkcji oraz sprzedaży, opartą na rzetelności i fachowości.

Edentex zdobył zaufanie całej masy klientów. O jakości jego usług może świadczyć chociażby niski, wręcz zerowy (mniej niż 0,01%), odsetek zwrotów. Silna pozycja na rynku tekstylnym wciąż motywuje producenta do wytężonej pracy na rzecz osiągania jeszcze lepszych wyników. Dzianiny wchodzące w skład asortymentu Edentexu Łódź to surowce z tzw. najwyższej półki, stworzone tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich producentów. Dwie kolekcje — Edentex Gold i Edentex Brillant — zawierają całą gamę surowców o znakomitych parametrach i właściwościach.

Do produkcji wszystkich dzianin użyto przędzy Edentex Cotton oraz zastosowano system wykończeniowy ESF, dzięki czemu dzianiny posiadają miękki, delikatny chwyt, bardzo wysoką odporność na odbarwienia, bardzo niską kurczliwość oraz jednolitość wybarwień.

Dane kontaktowe

Łódź,
ul Duńska 1

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-02-28 13:59:24 | Ilość odsłon: 829

Tagi