Fabryka Operzeń Sulima Gdynia

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdynia

Opis firmy Fabryka Operzeń Sulima Gdynia

Nasza firma powstała w 1981 roku. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy zaufanie naszych klientów dostarczając najwyszej klasy usługi oraz materiały budowlane.

Nasza fachowa wiedza pochodząca z własnego bogatego doświadczenia, pozwala nam podpowiadać, jakie materiały i jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej na różnych typach budynków w różnej lokalizacji oraz w różnego rodzaju wnętrzach mieszkalnych lub magazynowych. Ponieważ zajmujemy się zarówno usługami budowlanymi oraz sprzedażą materiałów budowlanych możemy zaproponować bardzo korzystne pakiety i promocje cenowe.

Posiadamy własną produkcję obróbek blacharskich i parapetów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym elewacjom i dachom.

Posiadamy w ciągłej ofercie wszelkiego rodzaju kostki brukowe, płyty, bruk klinkierowy oraz murki i ogrodzenia renomowanej firmy SEMMERLOCK Stein+Design. Doradzimy w projekcie twojego ogrodu lub tarasu. Możemy go zaprojektować i wykonać od A do Z zgodnie z twoimi pomysłami.

Mamy w ofercie pełną gamę kolorystyczną oraz wszelkiego typu struktury, które idealnie będa pasować do twojego otoczenia.

ZAPRASZAMY do naszego salonu w Gdyni przy ul. Opata Hackiego 14B. Zapewniamy profesjonalną obsługę, doradztwo w wyborze materiałów i narzędzi oraz gorącą kawę lub herbatę.

Dane kontaktowe

Gdyńska Fabryka Opierzeń i Parapetów
Firma Budowlana "SULIMA" Z.Sulima sp. j.
ul. Opata Hackiego 14B
81-214 Gdynia

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-02-17 11:18:56 | Ilość odsłon: 958

Tagi