Firma Usługowo-Projektowa TROUT

katalog firm

Branża: Tworzenie stron internetowych | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Firma Usługowo-Projektowa TROUT

Firma Usługowo-Projektowa "TROUT" (ang. trout - pstrąg) powstała w Krakowie w 2000 r.
Na początku swojego istnienia zajmowaliśmy się głównie projektowaniem układów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Z czasem rozszerzyliśmy swoją ofertę o projekty stron internetowych oraz obróbkę grafiki z przygotowaniem do druku.
Dysponujemy fachowym, wykształconym personelem, profesjonalnym sprzętem i oprogramowaniem, a nasze usługi cechują się solidnością, fachowością i przede wszystkim niską ceną.
Jesteśmy NIESTANDARDOWI - gramy w zespołach muzycznych, kręcimy amatorskie filmy, fotografujemy, malujemy. Czytamy Vonneguta, oglądamy Tarantino, śmieszą nas Monty Python i Mumio, słuchamy alternatywnego rocka. Te pasje pozwalają nam na świeże spojrzenie na wykonywane przez nas projekty.
Obecnie, w dobie intensywnego rozwoju Internetu staramy się maksymalnie wykorzystać jego możliwości - za pośrednictwem tego medium przyjmujemy zdecydowaną większość prac przez nas wykonywanych. Odległość pomiędzy klientem a naszą firmą przestaje mieć znaczenie, co rzutuje na sprawność działania i obniża koszty projektów.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:
Tanie strony internetowe. Pozycjonowanie stron. Rejestracja stron w katalogach i wyszukiwarkach - dodawanie stron do katalogów, katalogowanie stron. Tłumaczenia stron. Grafika komputerowa. Przerysowywanie podkładów do formatu CAD. Projekty wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania nadmuchowego i c.o.

Dane kontaktowe

Firma Usługowo-Projektowa "TROUT"
ul. Sądowa 1/3 31-542 Kraków
www.trout.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-07-12 18:07:49 | Ilość odsłon: 1841

Tagi