KartyMieszkan.pl

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdynia

Opis firmy KartyMieszkan.pl

Karty mieszkań, plany i mapy osiedli kierujemy głównie do deweloperów, właścicieli nieruchomości, hoteli i biur chcących sprzedać lub wynająć pomieszczenie oraz zaprezentować je potencjalnym klientom. Dysponujemy bogatą bazą mebli, elementów dekoracyjnych i akcesoriów niezbędnych do urządzenia mieszkania. Wszystkie elementy stworzyliśmy w naszym studio kartymieszkan.pl, dzięki czemu gwarantujemy, że plany i mapy osiedli oraz karty mieszkań są oryginalne i niepowtarzalne na rynku.

Na stronie www.kartymieszkan.pl można zobaczyć też inne materiały potrzebne do stworzenia profesjonalnej propozycji dla deweloperów, które pozwalają na nowe i niezwykle atrakcyjne spojrzenie na plan mieszkania, osiedla lub biura.
Nasze karty mieszkań, mapy i plany osiedli można wykorzystać jako narzędzie promocji i reklamy w materiałach do druku ( foldery, ulotki, katalogi) oraz na stronie internetowej. Przygotowujemy również karty interaktywne i animacje, które można wykorzystać w filmie reklamowym. Dzięki profesjonalnie wykonanej mapie możesz pokazać osiedle, mieszkanie, budynek lub biuro w otoczeniu drzew, zieleni i istniejącej lub planowanej infrastruktury. To wszystko z pewnością nada wyjątkowego charakteru propozycji i zachęci klienta do zapoznania się z ofertą.

Zapraszamy do zapoznania się z kartami mieszkań i mapami osiedli na stronie www.kartymieszkan.pl
Zachęcamy również do odwiedzenia www.okabe.pl , gdzie znajduje się wiele ciekawych grafik i pełne portfolio oraz informacje o klientach, z którymi współpracowaliśmy.

Dane kontaktowe

KartyMieszkan.pl
ul. Pelplińska 6B
81-258 Gdynia
tel: 602 799 111

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-01-08 18:42:26 | Ilość odsłon: 905

Tagi