Photo with love

katalog firm

Branża: Fotografia | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Pelplin

Opis firmy Photo with love

Mam na imię Anna.Fotografowanie to moja pasja. Wszystko rozpoczęło się w momencie gdy na świecie pojawiły się moje dzieci. Lubię utrwalać chwile, które błyskawicznie przemijają.Dzieci zmieniają się z dnia na dzień,rozwijają się niesamowicie szybko,zatrzymywanie tych ulotnych chwil w kadrze to bezcenna pamiątka na całe życie!!!... Te chwile gdy Wasze maluch rośnie,poznaje swiat nigdy więcej nie wrócą,a ja z wielką radością pomogę w stworzeniu cudownej pamiątki.

Do każdej sesji starannie się przygotowuję,każde dziecko jest inne i każde potrzebuje odpowiedniego,indywidualnego podejścia.Bardzo mi zależy aby zdjęcia były prawdziwe,ukazujące dziecięcy-beztroski, sposób spoglądania na świat. Nie spieszę się podczas wykonywania zdjęć,dziecko musi poczuć się komfortowo,a ja staram się aby panująca atmosfera pozwoliła na ukazanie naturalnych emocji,dzięki czemu uchwycone kadry bedą niepowtarzalne i wyjątkowe!

Wykonuję również sesje rodzinne,okolicznościowe,młodzieżowe-w zależności od Waszych potrzeb.Zawsze przystępuję do swojej pracy z sercem i staram się by końcowy efekt był wyjątkowy!

Dane kontaktowe

http://photowithlove.eu

Informacje o wpisie

Data dodania: 2014-01-03 16:43:27 | Ilość odsłon: 1062

Tagi