CAD Projekt K&A

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy CAD Projekt K&A

CAD Projekt K&A Sp. z o.o. to firma z Poznania, tworząca autorskie oprogramowanie w środowisku CAD, przeznaczone do projektowania wnętrz. Specjalizujemy się w programach do kompleksowego projektowania wnętrz domowych i komercyjnych, a także w programach do projektowania kuchni i łazienek.

Klientom CAD Projekt K&A Sp. z o.o. zapewniamy również wsparcie techniczne i serwis naszego oprogramowania oraz szkolenia. Oferujemy przede wszystkim poniższe programy, moduły dodatkowe kompatybilne z programami oraz darmowy program do przestrzennego projektowania dowolnych pomieszczeń on-line Power NET+.

W programach CAD Decor PRO 3.X, CAD Decor 3.X i CAD Kuchnie 7.X istnieje możliwość pracy na uniwersalnych bazach danych udostępnianych przez CAD Projekt K&A Sp. z o.o., na indywidualnej bazie modeli 3D, z możliwością samodzielnego uzupełniania tej bazy przez użytkownika za pomocą Konwertera 3D lub na bazach producentów stworzonych przy współpracy z naszymi partnerami, konkretnymi producentami mebli, płytek, farb, sprzętu AGD, oświetlenia i wielu innych produktów.

PROGRAMY:

> CAD Decor PRO 3.X – najnowszy w ofercie, kompleksowy program do projektowania, wyceny, tworzenia pełnej dokumentacji technicznej i wizualizacji różnego rodzaju wnętrz. Łączy w sobie wszystkie walory dwóch popularnych systemów CAD Kuchnie 7.X i CAD Decor 3.X.

> CAD Decor 3.X – wszechstronny program do projektowania wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystanych w projekcie płytek ceramicznych, paneli podłogowych, farb oraz tekstur.

> CAD Kuchnie 7.X – program do projektowania, kompleksowej wyceny, dokumentacji i wizualizacji wnętrz kuchennych. Program umożliwia perfekcyjne, z najdrobniejszymi detalami zaprojektowanie i zaprezentowanie projektu z pełną wyceną i dokumentacją techniczną.

> Render PRO – nowoczesne narzędzie służące do bardzo zaawansowanej wizualizacji wnętrz. Głównym zadaniem tego dodatkowego modułu, kompatybilnego z programami CAD Kuchnie i CAD Decor, jest zapewnienie doskonałej jakości wizualizacji i renderingu przy stosunkowo krótkim czasie obliczeń.

> CAD Rozkrój – techniczne oprogramowanie stworzone w celu optymalizacji rozkroju płyt meblowych. Program przeznaczony jest dla wytwórców mebli i zakładów stolarskich.

> Unikalne bazy danych – jedna z niepowtarzalnych cech naszego oprogramowania to możliwość pracy na obszernych uniwersalnych bazach danych wykonanych przez CAD Projekt K&A, a także bazach rozbudowywanych samodzielnie przez indywidualnego użytkownika lub bazach tworzonych przy współpracy z naszymi partnerami.

> Power NET + – darmowy program do przestrzennego projektowania i wizualizacji wnętrz on-line.

> Moduł Szaf – dodatkowy moduł służący do projektowania różnego rodzaju szaf (wnękowych, narożnych, garderoby, regałów), współgrający z naszymi programami do aranżacji wnętrz. System umożliwia wizualizacje projektu w 2D i 3D, posiada edytor cen i system kontroli błędów.

> CAD Share-it – aplikacja dająca możliwość zarządzania projektami 3D w chmurze. Dzięki programowi projektanci mogą udostępniać klientom swoje projekty w sieci za pomocą e-maila oraz zgrywać je na tablety i smartfony, a ich klienci mogę wirtualnie zwiedzić zaprojektowane wnętrze. Program współgra z najnowszymi wersjami naszych programów: CAD Decor 2.1 i CAD Kuchnie 6.1 z Modułem Export 3D oraz CAD Decor PRO.

> Aplikacja obserVeR jest kompatybilna z zaawansowanym programem do projektowania wnętrz CAD Decor PRO oraz Render PRO, służy do wirtualnego spaceru po zaprojektowanym wnętrzu w technice real time.
Aplikacja została stworzona, aby sprostać rosnącej potrzebie interakcji i wykonania wizualizacji wnętrza wymarzonego projektu w technologii VR, wśród coraz bardziej wymagających klientów.
Od strony użytkowników programów do projektowania wnętrz, to kolejna opcja prezentacji swojego projektu, natomiast od strony inwestorów i zleceniodawców wirtualny spacer po wnętrzu i niezwykle przyjemne wejście do wirtualnej rzeczywistości.
 

Dane kontaktowe

CAD Projekt K&A Sp. z o.o.
61-612 Poznań, ul. Rubież 46

tel.: 61 662 38 83
e-mail: biuro@cadprojekt.com.pl
www: www.cadprojekt.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-11-19 11:11:06 | Ilość odsłon: 931

Tagi