Meblokomp

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Meblokomp

MEBLO-KOMP - meble na zamówienie, szeroka gama oferowanych przez nas frontów meblowych, pozwala klientowi dostosować wygląd mebli do jego potrzeb i wymagań.
O mnie
Bazując na wieloletnim doświadczeniu, gwarantujemy naszym klientom wysoki standard świadczonych przez nas usług. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, a opierając się na potrzebach i preferencjach klienta oraz wykorzystując najnowsze trendy na rynku, tworzymy ładne i funkcjonalne kuchnie, szafy, garderoby oraz zabudowy nietypowe. Fachowe doradztwo pozwala nam spełniać coraz większe oczekiwania klientów, a kompleksowa obsługa od momentu wykonania projektu poprzez montaż mebli zaoszczędzi Państwu mnóstwo czasu oraz da poczucie bezpieczeństwa.

W naszej firmie przygotujemy dla Państwa bezpłatny projekt kuchni w formie wizualizacji 3D. Opcjonalnie możemy przygotować 2-3 warianty projektu, aby mogli Państwa wspólnie z nami zobaczyć i zadecydować, jaka zabudowa jest najbardziej odpowiednia do Państwa kuchni.

Mogą Państwo w bardzo prosty i szybki sposób, nie wychodząc z domu, dowiedzieć się, ile będzie kosztowała Państwa kuchnia. Wystarczy przesłać na podany wyżej adres e-mail plan pomieszczenia, z wymiarami ścian, na których przewidywana jest zabudowa kuchenna oraz określić materiały. Otrzymają Państwo szybką i konkretną wycenę.

Dane kontaktowe

Telefon
0-22 855 58 80
Komórka
0-606 893 708
E-mail
meblokomp@meblokomp.pl
meblokomp@onet.eu
Adres
Al. KEN 103 lok. U6, 02-722 Warszawa

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-11-11 23:31:37 | Ilość odsłon: 975

Tagi