EcoSpring

katalog firm

Branża: Przemysł | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy EcoSpring

EcoSpring - wyłączny importer produktów firmy DEB na Polskę!

Firma EcoSpring działa na polskim rynku od 1994 roku. Pracujemy bardzo ciężko aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszego serwisu. Z dumą możemy powiedzieć, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju, potwierdza swoje zadowolenie ze wzajemnej współpracy.

Jako wyłączny importer na Polskę produktów firmy DEB (www.debgroup.com) mamy do zaoferowania szeroką gamę produktów produktów do mycia oraz czyszczenia, ochrony i dezynfekcji skóry jak również mycia i odtłuszczania powierzchni.

W całości na Nasz koszt organizujemy również audyty wewnętrzne mające na celu ulepszenie oraz usprawnienie warunków utrzymania czystości wśród pracowników. Poprawienie standardów firmy. Audyt wewnętrzny pomaga organizacji w osiąganiu jej celów poprzez systematyczne i metodyczne podejście do oceny i doskonalenia skuteczności.

Klient nie musi się o nic martwić oraz nie jest do niczego zobowiązany.
Nasza firma dostarcza potrzebny sprzęt, próbki produktów oraz wszelkiego rodzaju materiały dydaktyczne.

Oferujemy szeroki zakres materiałów edukacyjnych oraz narzędzi wsparcia dostępnych dla klientów DEB, aby polepszyć standardy troski o skórę włączając: plakaty, ulotki informacyjne, tablice, dozowniki oraz materiały informacyjne dla ich otoczenia.

Dane kontaktowe

EcoSpring
ul. Cechowa 51
30-614 Kraków

tel: (12) 659 94 49
fax: (12) 659 94 48

e-mail: info@ecospring.pl
www: www.ecospring.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-10-16 11:00:32 | Ilość odsłon: 920

Tagi