JackeR

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Tomaszów Lubelski

Opis firmy JackeR

Firma JackeR, obecna na rynku od 1992 roku, jest wiodącym liderem w branży systemów osłonowych. Działa w oparciu o własny kapitał oraz wieloletnie doświadczenia w branży. Swoją działalność prowadzi w nowoczesnym kompleksie biurowo-produkcyjnym o powierzchni użytkowej przekraczającej 1200 m2.
W chwili obecnej JackeR oferuje bardzo szeroki asortyment TermoRolet i TermoBram, a także bogatą ofertę osłon przeciwsłonecznych takich jak markizy, verticale, żaluzje czy rolety tekstylne. W celu zbliżania się do klientów i poznania jego potrzeb, produkcja firmy oparta jest na zamówieniach „pod wymiar” i choć jest to trudniejszą formą dla producenta, cieszy klientów, spełniając ich konkretne oczekiwania, zarówno pod względem wymiaru jak i rodzaju wybranego materiału w odpowiedniej kolorystyce.
Jakość, trwałość, solidność, komfort użytkowania, elegancja i estetyka wykonania to cechy na których firma opiera swoją działalność i rozwój. Do produkcji swoich wyrobów używa podzespołów firm polskich i zagranicznych o światowej renomie.

Dane kontaktowe

PPHU 'JackeR' Jacek Sikora
ul. Lwowska 3, Jeziernia
22-600 Tomaszów Lubelski
tel. 84 66 410 66
e-mail: firma@jacker.pl
www.jacker.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-10-16 09:38:47 | Ilość odsłon: 1035

Tagi