Happy Band - Zespół muzyczny

katalog firm

Branża: Muzyka | Województwo: świętokrzyskie | Miejscowość: Kielce

Opis firmy Happy Band - Zespół muzyczny

Obsługujemy:
- wesela,
- bale sylwestrowe,
- bankiety,
- studniówki,
- festyny,
- zabawy.

Oferta dla Par Młodych:

Zespół muzyczny Happy Band zapewnia profesjonalną obsługę każdej imprezy okolicznościowej ze szczególnym uwzględnieniem wesel. Z nami mogą być Państwo spokojni o właściwy przebieg całej uroczystości.

Repertuar dostosowujemy idealnie do potrzeb i oczekiwań gości.

Nasza baza jest bardzo obszerna, stale wzbogacana o nowe przeboje. Repertuar jest na tyle szeroki, że bez obaw możemy poprowadzić dwudniową imprezę. Gramy zarówno stare, dobrze znane przeboje, jak i współczesne, gorące hity. Jesteśmy wykonawcami każdego rodzaju muzyki w różnych językach. Nasz repertuar trafia do wszystkich pokoleń. Uwzględniamy Państwa propozycje i życzenia. Gramy utwory, bez których nie wyobrażają sobie Państwo swojego wesela. Bardzo szczegółowo omawiamy przebieg imprezy i starannie przygotowujemy się do każdego występu.

Z Młodą Parą rozmawiamy wcześniej o propozycjach na Pierwszy Taniec, ewentualnych podziękowaniach dla Rodziców, a także wyprowadzeniu z domów.

Oczepiny dostosowujemy ściśle do Państwa oczekiwań. Mamy wiele sprawdzonych zabaw, ale jesteśmy otwarci na wszelakie nowości i ciekawe pomysły. Na życzenie wychodzimy za stoły z ludowymi przyśpiewkami. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu wesel na obszarze naszego kraju pozwala nam dostosować się do różnych zwyczajów regionalnych.

Gwarantujemy krótkie przerwy 15-minutowe między blokami muzycznymi. W przerwach serwujemy muzykę z odtwarzacza multimedialnego.

Dane kontaktowe

501458141 Paweł
691023115 Mateusz

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-10-12 12:54:02 | Ilość odsłon: 833

Tagi