MAMBEL

katalog firm

Branża: Oprogramowanie | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Koluszki

Opis firmy MAMBEL

W Mambel tworzymy aplikacje mobilne i internetowe, oprogramowanie komputerowe, niebanalne strony WWW, oraz grafikę 3D. Jeżeli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić wrażenie na swoich klientach – nie czekaj i skontaktuj się z nami! Zajmujemy się również szkoleniami z zakresu programowania i grafiki, które prowadzą trenerzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem.

Aplikacje

Pisanie programów to nasza pasja. Tworzymy oprogramowanie komputerowe, i aplikacje na najpopularniejsze systemy mobilne, takie jak: Android, iOS, Windows Phone. Dbamy aby nasze programy były intuicyjne i niezawodne. Korzystamy z metodologii Test-driven development, byś nie musiał się martwić o prawidłowe działanie zamówionej u nas aplikacji.

WWW

Tworzymy strony WWW i aplikacje internetowe, które wciągają swoją funkcjonalnością i imponują wyglądem. Wykorzystujemy sprawdzone zasady projektowania, najnowsze technologie i indywidualne podejście do każdego zadania, by zapewnić Ci maksimum korzyści z poniesionych nakładów. Jeżeli nie chcesz żeby Twoja strona wyglądała jak miliony innych, stworzonych na bazie gotowego szablonu, zgłoś się do nas!

Grafika 3d

Modelujemy dowolne obiekty ze świata rzeczywistego, by Twoje produkty mógł zobaczyć każdy człowiek na świecie, bez wychodzenia z domu! W zależności od potrzeb pokażemy je w formie interaktywnego modelu, animacji lub wizualizacji 3d. Nasi graficy stworzyli już tysiące obiektów i setki wizualizacji, więc możesz nam zaufać.

Szkolenia
Skorzystaj z oferowanych przez nas szkoleń z zakresu programowania i szeroko rozumianej grafiki, by szybko poznać interesujące Cię zagadnienia.

Dane kontaktowe

www.mambel.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-10-06 16:07:16 | Ilość odsłon: 871

Tagi