Cognity

katalog firm

Branża: Szkolenia | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Cognity

Kurs Excel jest obecnie najbardziej popularnym kursem na rynku szkoleń. Popularność jaką zdobyło to szkolenie Excel jest związane przede wszystkim z częstości zastosowania pakietu Office w firmach i instytucjach. Niezależnie czym się zajmujemy, prędzej czy później będziemy musieli zapoznać się z programem Excel.
Kurs Excel ma za zadanie usprawnić naszą pracę w tym programie. Jego program na poziomie podstawowym zawiera m.in. zagadnienia jak formuły i funkcje, funkcje SUMA, MAX, ILE.LICZB, funkcja JEŻELI, Operacje na danych, Formatowanie komórek, narzędzie Autofiltr, tworzenie i edycja wykresów.
Szkolenie Excel Średniozaawansowany wprowadzi użytkownika Ms Excel w bardziej wymagające funkcje programu Excel. Kurs Excel na tym poziomie w swoim programie zawiera między innymi takie elementy jak Narzędzie -Przejdź do, Ochrona skoroszytu i arkusza, funkcje matematyczne i statystyczne LICZ.JEŻELI, SUMA.JEŻELI, ZAOKR, Funkcje i obliczenia na datach, bardziej skomplikowane funkcje wykresów.
Szkolenie Excel na poziomie zaawansowanym pozwoli nabyć umiejętności związane z funkcjami logicznymi - JEŻELI, LUB, ORAZ, funkcjami statystycznymi i matematycznymi - LICZ.JEŻELI, SUMA.WARUNKOW, SUMA.JEŻELI, LICZ.WARUNKI,
funkcjami wyszukiwania i odwołań. Szkolenie Excel na poziomie zaawansowanym pozwoli Ci też zapoznać się z funkcjami daty i czasu jak np. DZIEŃ, ROK, DZIEŃ.TYG, WORKDAY.

Dane kontaktowe

Cognity Szkolenia
ul.Dietla 25/5
31-070 Kraków
nr tel.: 124218754

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-10-04 10:23:15 | Ilość odsłon: 826