Artboro S.C.

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: opolskie | Miejscowość: Opole

Opis firmy Artboro S.C.

Tablet w dobrej oprawie

Oferujemy nowe produkty do zastosowań ekspozycyjnych – profesjonalne obudowy do tabletów zabezpieczające przed kradzieżą TabKiosk. Wandaloodporne, solidnie wykonane tabkioski przeznaczone są do tabletów Apple iPad, Samsung Galaxy i Acer Iconia Tab.
Produkujemy TabKioski w trzech wersjach: TabKiosk Stand (stojący), TabKiosk Wall (do mocowania na ścianie lub regale produktowym) i Tabkiosk Tabletop (do ustawienia na biurku, ladzie lub stoliku). Wyposażona w tablet obudowa tabkiosk to nowoczesne narzędzie marketingowe, dzięki któremu firmy i instytucje mogą prowadzić zaawansowane działania komunikacyjne z wykorzystaniem tabletów i mobilnych aplikacji, w których ważna jest interakcja ze strony adresata. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane przy organizacji eventów, szkoleń, konferencji, do prowadzenia programów lojalnościowych, konkursów, badań i sondaży czy w sprzedaży bezpośredniej.
Obudowy stojące tabkiosk stand z podświetlanym panelem frotowym mogą być maksymalnie dostosowane do oczekiwań klienta - wykonana w dowolnej kolorystyce, obrandowana firmowym logo i hasłem promocyjnym.
TabKiosk bez problemu zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dobrze i nowocześnie zaprezentować swój biznes.
Odwiedź także naszą stronę www.tabkiosk.eu, gdzie znajdziesz więcej informacji o produkcie.

Współpracując z naszą firmą możesz mieć pewność, że Twój wybór nie jest przypadkowy- jesteśmy doświadczonym producentem kiosków internetowych. Sprawdź nas również na stronie www.web-kiosk.eu.

Dane kontaktowe

ul. Zbożowa 27
45-837 Opole

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-10-02 15:43:36 | Ilość odsłon: 887

Tagi