TDM PartneAr squash & bowling

katalog firm

Branża: Sport i rekreacja | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Koszalin

Opis firmy TDM PartneAr squash & bowling

Firma TDM Partner Sp. z o.o. jest producentem kortów do squasha i oferuje kompleksowe systemy kortów zgodne z wytycznymi WSF - Światowej Federacji Squasha. Doradzamy w przygotowaniu obiektu pod i instalujemy klatki squasha. Wykonujemy instalacje oraz renowacje naszych kortów PartnerSQUASH oraz innych producentów.

TDM Partner oferuje kręgielnie sznurowe i automatyczne uznane jako jedne z najlepszych na świecie. Jako właściciele sieci kręgielni MK Bowling możemy służyć fachowym doradztwem w kwestiach dotyczącej obsługi i opłacalności inwestycji w bowling.
Aranżujemy i wyposażamy kręgielnie w bary, stoły, loże tapicerowane, wykładziny UV, wykonujemy grafikę na ścianach kręgielni. Instalujemy sprzęt do bowlingu z maszyną sznurową lub bezsznurową (tzw. automatyczną)

Kolejnym produktem są syntetyczne lodowiska, które jako pierwsza firma wprowadziliśmy na rynek Polski. Lodowisko syntetyczne to śliska tafla z wytrzymałego tworzywa sztucznego umożliwiająca jazdę na normalnych łyżwach niemal tak samo jak na lodzie. Lodowisko nie trzeba mrozić więc może być używane również latem. Jest prawie bez kosztowe w utrzymaniu.

Dane kontaktowe

ul. Zwycięstwa 137-139
75-604 Koszalin
biuro handlowe w Gdańsku
MK Bowling
al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

tel. +48 660 501 746
tel. +48 601 892 992
biuro@kregielnia.com

http://www.kregielnia.com/
http://www.partnersquash.com/
http://www.squashkorty.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-06-21 00:48:17 | Ilość odsłon: 939

Tagi