Psycholog Łódź

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy Psycholog Łódź

Wiele osób sądzi, że z pomocy psychologa korzysta się dopiero wtedy,gdy występują poważne zaburzenia psychiczne. Często też pojawia się opór, lęk czy wstyd przed wizytą w gabinecie psychologicznym. Wiąże się to zazwyczaj z niewłaściwymi wyobrażeniami i nieznajomością tego rodzaju pracy. Pomoc psychologiczna przydatna jest gdy występują: depresje, nerwice, lęki, uzależnienia, a także w różnych życiowych sytuacjach gdy: nie potrafimy radzić sobie z własnymi emocjami, mamy trudności w relacjach z innymi ludźmi, pojawiają się problemy w małżeństwie, rodzinie, pracy itp., trudno nam uwolnić się od żalu, gniewu, rozgoryczenia, doświadczamy nagłej sytuacji kryzysowej (np.rozwód,śmierć) wszystko układa się pomyślnie, a jednak w sercu jest poczucie pustki Świat własnej psychiki, emocji, a przede wszystkim duszy jest często nam nieznany i nierozumiany.Trudno samodzielnie zrozumieć przyczyny zaistniałej sytuacji, stanu psychicznego czy odnaleźć drogę wyjścia z problemu.
W naszym gabinecie:
Porady - to spotkanie pozwalające na uzyskanie konkretnych informacji z zakresu wiedzy psychologicznej czy duchowej umożliwiających dokonanie bieżących rozwiązań (np.jak zachować się w sytuacji, gdy...)
Konsultacje - mają na celu rozeznanie rzeczywistego problemu, który zwykle leży w innych obszarach niż jest postrzegany i przedstawiany. Są wnikliwą analizą psychologiczną trudności relacjonowanych przez osobę szukającą pomocy. Konsultacje umożliwiają ustalenie przyczyn problemu oraz drogę ich rozwiązania.Są często wstępem do podjęcia terapii
Terapia - to cykl kilku lub kilkunastu spotkań, prowadzących do wewnętrznej przemiany. Częstotliwość spotkań
i czas trwania jest ustalany indywidualnie. Najczęstszą formą są spotkania raz lub dwa w miesiącu, a w międzyczasie wskazana jest praca własna w/g zaproponowanych wskazówek. W swojej praktyce terapeutycznej wykorzystuję bogate doświadczenie wynikające zarówno z własnej pracy wewnętrznej jak i z pracy z ludźmi.

Dane kontaktowe

ul. Pabianicka 152/154
93-410 Łódź

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-04-11 20:25:38 | Ilość odsłon: 810

Tagi