Alpin-Bud

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: lubuskie | Miejscowość: Nowa Sól

Opis firmy Alpin-Bud

Alpin - Bud Zenon Hałabis jest firmą alpinistyczną specjalizującą się we wszelkiego rodzaju pracach na wysokości w dostępie linowym, w rozbiórkach i wyburzeniach z możliwością użycia materiałów wybuchowych oraz wycinką, pieleniem i pielęgnacją ozdobną drzew i krzewów.

Prace alpinistyczne na wysokości nie należą do najłatwiejszych i wymagają ponadprzeciętnych umiejętności, dobrego stanu zdrowia oraz dużego doświadczenia zawodowego, które zdobyliśmy w czasie długoletniej współpracy z GOPR, TOPR, Śląskim Okręgiem Wojskowym oraz z Jednostką Ratownictwa Górniczo-Hutniczego przy KGHM Lubin, dodatkowo odbyliśmy szkolenia do podejmowania i desantowania ze śmigłowców.

Chętnie podejmujemy nawet najtrudniejsze zlecenia, gdyż jako wykwalifikowani specjaliści potrafimy do każdego z nich przygotować indywidualną strategię, dobrać najodpowiedniejsze materiały i technikę wykonania.
Posługujemy się sprawdzonym i renomowanym sprzętem spełniającym europejskie normy bezpieczeństwa czołowych producentów światowych ( HILTI, PETZL, SINGING ROCK, STIHL) co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych usług, terminowość i niską cenę.
Właściciel firmy oraz pracownicy zostali odznaczeni Srebrnymi Krzyżami Zasługi nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i zajęliśmy 4 miejsce w programie Lubuski Przedsiębiorca.
Zapraszam do korzystania z usług firmy Alpin - Bud Zenon Hałabis, oraz do odwiedzania naszej strony internetowej www.alpin-bud.info .


Obsługa imprez integracyjnych.

Zjazd na linie z wysokości ponad 200 metrów.

Dane kontaktowe

Telefony; 60083094 oraz 604185066
email; kontakt@alpin-bud.info
zenek.halabis@wp.pl
www.alpin-bud.info

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-03-10 14:25:59 | Ilość odsłon: 1005

Tagi