RiskZon Engineering

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy RiskZon Engineering

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w obrębie ochrony przeciwpożarowej poczynając od opracowania specyfikacji takich jak na przykład: Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, Ocena Zagrożenia Wybuchem, DZPW oraz zaleceń również Instrukcji technologiczno ruchowych, dodatkowo wyposażamy obiekty w hydranty wewnętrzne, gaśnice dodatkowo wykonujemy szkolenia z zakresu technik gaszenia pożaru. Angażujemy absolwentów Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie mających tytuł Specjalisty ds. Bezpieczeństwa Pożarowego.

W stosunku do jakości realizowania usług nasza firma znajduje się w elicie Krajowych firm przeciwpożarowych. Dbamy o własnych odbiorców w sposób niespotykany. Wyszkoleni tudzież profesjonalni pracownicy pomogą Państwu w wyborze w największym stopniu optymalnych rozwiązań zapewniając pełne zaangażowanie, kompetentną pomoc, wysoką jakość.

Jedyne nastawienie do każdego kontrahenta, niezawodność i punktualność w realizacji ustanowionego projektu również konkurencyjne ceny powodują, iż warto nam zawierzyć.

Zapraszamy do współpracy wszelkie przedsiębiorstwa dodatkowo instytucje, małe także duże zakłady produkcyjne.
Działamy na terenie całego kraju.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel: 889 844 911 lub 669 094 112 bądź mailowo: biuro@ppoz24.pl

Wystawiamy faktury VAT.

Dane kontaktowe

Krzysztof tel. 669 094 112

Informacje o wpisie

Data dodania: 2013-02-27 20:00:08 | Ilość odsłon: 962